×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 27

تاخیر در توزیع بروشورها به‌علت تغییر جدول اجرا بود

تاخیر در توزیع بروشورها به‌علت تغییر جدول اجرا بود

تاخیر در توزیع بروشورها به‌علت تغییر جدول اجرا بود
تاخیر در توزیع بروشورها به‌علت تغییر جدول اجرا بود

مدیر سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر درباره ورود مخاطبان به اجرای ژیوان گاسپاریان، توزیع کتابچه‌های معرفی اجراها، و کنسل شدن دو اجرای بخش بین‌الملل توضیح‌هایی داد.

حمیدرضا نوربخش در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تاخیر در توزیع کتابچه‌های حاوی اطلاعات گروه‌های موسیقی حاضر در جشنواره، اظهار کرد: کتابچه‌های جشنواره آماده بود، اما به‌دلیل تغییراتی که در جدول برنامه‌ها (درپی ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) به‌وجود آمد، با تاخیر پخش شد و به روز نخست جشنواره نرسید، اما در روز دوم جشنواره توزیع شد.

وی تاکید کرد: ما برای تمام سالن‌های جشنواره بروشور تهیه کرده‌ایم.

مدیر جشنواره موسیقی فجر درباره ورود مخاطبان به کنسرت ژیوان گاسپاریان در برج میلاد نیز توضیح داد: سامانه فروش بلیت این کنسرت، مبلغ بلیت‌های اجرای تالار وحدت (که از جدول حذف شد) را به حساب افراد بازگردانده است؛ آن‌ها نیز با خریدن دوباره بلیت اجرای برج میلاد، به دیدن کنسرت گاسپاریان رفتند.

او ادامه داد: دراین میان، فرصت و امکان برگشت بلیت‌های مهمانی که توزیع شده بود، وجود نداشت و ناهماهنگی‌هایی که به‌وجود آمد، در بخش بلیت‌های مهمان بود. لحظه‌ای که برنامه‌ را عوض کردیم، پیامکی برای تمام خریداران تالار وحدت رفت مبنی بر این‌که پول بلیت‌ها برگشت داده شده و پول به کارت‌هایی که پول را واریز کرده بودند، برگشته است.

نوربخش در پاسخ به این پسش که چرا ستاد جشنواره درباره این موضوع اطلاع‌رسانی نکرد؟ گفت: این، یک موضوع عمومی نبود و مخاطبش چند صد نفری بودند که بلیت اجرای تالار وحدت را خریده بودند. لزومی ندیدند اعلام‌ عمومی شود، زیرا به خود افراد پیامک شده بود.

نوربخش درباره اعلام روابط عمومی این جشنواره مبنی بر این‌که کسانی که بلیت‌های سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر را پیش از تغییرات اعلام‌شده تهیه کرده‌اند، می‌توانند با توجه به تغییرات با همان بلیت‌ها به سالن اجرا مراجعه و در کنسرت‌ها حضور پیدا کنند، اظهار کرد: این موضوع مربوط به اجراهایی است که با تغییر ساعت مواجه شدند. مثلا اجرای محمد علیزاده از ۲۲ دی‌ماه به ۳۰ دی‌ماه در همان سالن منتقل شد، طبیعتا افراد با همان بلیت می‌توانند به دیدن اجرای تغییریافته بروند.

او با اشاره به اجرای امشب (۲۶ دی‌ماه) سالار عقیلی در برج میلاد نیز گفت: تمام این برنامه ‌را که قرار بود در تالار وحدت برگزار شود، در برج میلاد جانمایی کرده‌ایم. تمام این‌ها سازماندهی شده، قطعا مشکلی نخواهد بود و به اطلاع افراد رسانده شده است.

مدیر جشنواره موسیقی فجر درباره لغو اجرای «شوسان تریو» که قرار بود ۲۷ دی‌ماه در یک سانس مشترک و پیش از گروه «آزار» روی صحنه برود، توضیح داد: گروه «آزار» می‌توان ساعت بیشتری را برای برنامه خود استفاده کند، همان‌طور که برای برنامه کنسل‌شده دولتمند خالف، گروه کوبه‌ای ژاپن درخواست کرده است که زمان بیشتری برای اجرا در اختیارش قرار بگیرد.

او ادامه داد: احتمالا برنامه «آزار» در ساعت ۱۸:۳۰ برگزار می‌شود. کسانی که به علت لغو برنامه «شوسان تریو» نمی‌خواهند به دیدن این اجرا بروند، می‌توانند بلیت خود را از طریق سامانه بلیت‌فروشی پس بگیرند.

به گزارش ایسنا، ابتدا قرار بود این دوره از جشنواره موسیقی فجر به ریاست حمیدرضا نوربخش ۲۲ تا ۱ بهمن‌ماه برگزار شود، اما به علت ارتحال آیت‌الله هاشمی رفسنجانی این رویداد با دو روز تاخیر و تغییراتی در جدول آغاز شد. یکی از این تغییرات، کنسل شدن اجرای ژیوان گاسپاریان در تالار وحدت و انتقال آن به اجرای این هنرمند در برج میلاد بود.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 • آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 دی 1395 01:45
 • اندازه قلم

برای ارسال نظر وارد سایت شوید

نکته ای از هزاران

 • کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت ها را در مرده شورخانه برگزار کنید

  کنسرت‌ها را در مرده‌شورخانه برگزار کنید خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) - طنز روز رضا ساکی خبر آمده است که یکی از گروه‌های تئاتر شهرستان مبارکه مجبور شده است به دلیل نبود سالن برای تمرین به قبرستان متوسل شود و از مرده‌شورخانه قبرستان به عنوان سن نمایش استفاده کند! استفاده از مرده‌شورخانه بسیار استفاده‌ هوشمندانه و دقیقی است. باید آفرین گفت به هنرمندان مبارکه‌ای که چنین طرحی را پیش روی ما گذاشتند. پیشنهاد می‌کنیم از این به بعد کنسرت‌های موسیقی هم در فضای مرده‌شورخانه برگزار شوند. برگزاری کنسرت در مرده‌شورخانه مزایای زیادی دارد که به اختصار به آنها اشاره می‌کنم. یک: در مرده‌شورخانه چون همه در ترس حضور میت به سر می‌برند کسی دل‌ودماغ شادی کردن و دست زدن ندارد. دو: چون فضای مرده‌شورخانه سرد است همه دست‌هایشان را در جیب می‌کنند و لذا کسی اشتباهی دست کسی دیگر را نمی‌گیرد. سه: چون مرده‌شورخانه ترسناک و سرد است کنسرت‌ها از زمان…

آیا میدانید

 • چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

  چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟

    چه سازی را برای یادگیری موسیقی انتخاب کنیم؟ (نکته: این نوشته، برای کسانی است که در انتخاب ساز مردد بوده و نیاز به راهنمایی دارند). شاید نخستین پرسش برای کسی که، ایده و آشنایی با موسیقی ندارد، و قصد یادگیری موسیقی داری این باشد: چه سازی را انتخاب کنم؟ انتخاب ساز، کاملا سلیقه ای است، و انتخاب ساز، در واقع انتخاب و دنبال کردن سلیقه فرد و برداشت شخص از موسیقی است. برای انتخاب ساز به منظور یادگیری موسیقی، چند عامل نقش مهمی دارند که به آنها اشاره میکنیم: سلیقه و علاقه فرد به صدای سازی که یا دیده، یا صدایش را شنیده، و آشنایی هرچند اندک نسبت آن ساز دارد. شکل ظاهری ساز نیز نقش به سزایی در انتخاب دارد. کسی که آشنایی چندانی با موسیقی ندارد، برای شروع نوازندگی و انتخاب، به شکل ظاهری ساز نیز نظر دارد. سبک و کاربرد ساز یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز است. در واقع کاربرد ساز در سبک های موسیقی پاپ، کلاسیک، سنتی و... میتواند یکی از مهمترین نکات در انتخاب ساز باشد. مشورت و راهنمایی صحیح، می تواند راه بسیار خوبی برای انتخاب ساز باشد. ولی در نهایت، خود شخص است که تصمیم گیرنده نهایی است. چند توصیه…

از ما بپرسید

 • چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه

  چگونگي برقراري ارتباط نوازنده با مخاطب روي صحنه برقراری ارتباط نوازنده در حین اجرای زنده، با شوندگان حاضر در سالن، مبحثی بسیار جدی و جالب است که برای تحلیل و چگونگی و راه های مختلف برای تاثیر گذاری بیشتر آن نیاز به نوشتاری مفصل دارد که به زودی در مورد آن، در این سایت بحث شده و نوشته هایی برای خواندن شما عزیزان آماده و عرضه خواهد شد. بیست و هفتم خرداد هشتاد و نه  

برگی از تاریخ موسیقی

درباره ی موسیقی هنری ایران

logo persian004

 موسیقی هنری ایران، نخستین روزنامه الکترونیکی روزانه موسیقی ایران

همکاری: پیام به این شماره تلگرام یا واتساپ
09226521131

ورود به سایت