×

هشدار

JUser: :_بارگذاری :نمی توان کاربر را با این شناسه بارگذاری کرد: 27

بانوان پیشکسوت آواز روی صحنه جشنواره فجر

بانوان پیشکسوت آواز روی صحنه جشنواره فجر

بانوان پیشکسوت آواز روی صحنه جشنواره فجر
بانوان پیشکسوت آواز روی صحنه جشنواره فجر

نسرین ناصحی، شهلا میلانی، فریبا اسدی و آتوسیان در کنسرت گروه «نگین» روی صحنه آمدند و قطعه «ایران ایران» ساخته محمد سریر را اجرا کردند.

به گزارش ایسنا، در سومین شب از سی‌ودومین جشنواره موسیقی فجر در بخش بانوان گروه «نگین» به سرپرستی نگین سریر در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران به صحنه رفت. این گروه قطعاتی ساخته محمد سریر و انوشیروان روحانی را اجرا کردند که در کنار آن برخی از قطعات کلاسیک فیلم‌های قدیمی نیز نواخته شد. گروه «نگین» برخی از این قطعات کلاسیک را برای نخستین بار اجرا می‌کرد.

«گل سنگ»، «عاشقانه»، «رویای جوانی»، «دلیار»، «تاراج خزان»، «من هم گریه کردم»، «مادر» و چند قطعه انگلیسی از جمله قطعاتی بودند که این گروه اجرا کردند. نازنین جلالی فراهانی، خواننده گروه برای اجرای آخرین قطعه از پیشکسوتان موسیقی بانوان در زمینه آواز حاضر در سالن خواست که روی صحنه بروند و قطعه «ایران ایران» ساخته محمد سریر را با هم بخوانند.

به گزارش ایسنا، بسیاری از مخاطبانی که حداقل نیم ساعت قبل از شروع در فرهنگسرای نیاوران حاضر شده بودند، از این که مجبور بودند تا شروع اجرا و ورود به ساختمان فرهنگسرا در سرما و محوطه بیرونی بمانند معترض بودند.

بسیاری از۲۶۳ صندلی سالن فرهنگسرای نیاوران برای اجرای گروه «نگین» خالی بود.

نیلوفر ابراهیمی (نوازنده فلوت)، نازنین جلالی فراهانی (خواننده) و نگین سریر (سرپرست و نوازنده پیانو) اعضای گروه نگین هستند که با لباس‌های قابل توجه‌ای به رنگ مشکی و قرمز روی صحنه حاضر شدند.

گروه موسیقی «نگین» فعالیت خود را از سال ۱۳۹۰ با اجرای برنامه‌های موسیقی کلاسیک و پاپ آغاز کرده است و اعضای آن از فارغ‌التحصیلان رشته موسیقی هستند.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
  • آخرین ویرایش در سه شنبه, 28 دی 1395 01:44
  • اندازه قلم

برای ارسال نظر وارد سایت شوید